نمونه دیدار لیگ برتر: بلکپول در مقابل لیورپول

در اینجا با امید به دیدار با کیفیت برتر لیگ نمونه آخرین از همه پیدا می کند بلومفیلد Rd زمانی که همیشه بلکپول هماهنگ لیورپول تا دیدار ماه بیستم مربوط به 12، 26. سومین تنها دو ماجراجویی از مکان فیزیکی به دلیل محیط نامناسب به تعویق افتاد.

بلکپول تا پایان ماه هجدهم یک پیروزی جداگانه مقابل استوک را با نتیجه 1-0 اعلام کرد. بلک‌پول محبوب‌های قبل از سقوط به طور کلی به رقابتی وحشتناک تبدیل شده است و شاید حتی می‌خواهد در سال 2010 در جمع ده تیم برتر قرار گیرد. پیروزی او مقابل استوک اساساً یک پیروزی بیشتر بود. -sided در مقایسه با خط امتیاز پیشنهاد می کند. درخت‌های کریسمس وان معمولاً به دلیل خط میانی درخواست می‌شوند که به موجب آن استوک راهی برای هر نوع نقطه در زمان روز ساخته نمی‌شود. معمولاً لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد نارنگی‌ها با کمک یخ زدگی از دست دادن، معمولاً برای مدت زمان به طور معمول به سفالگرها ادامه می‌دهند. بسیاری از آنها معمولاً با استفاده از کمپبل به سرعت در نیمی از شما ظاهر می شوند، نه به ذکر است که می تواند مقدار کافی از آن را حفظ کند تا رقابت خود را در تعادل حفظ کند.

لیورپول در دیدار ماه 18 با نتیجه 3-1 مقابل نیوکاسل تلف شد، در هر بازی پایان روی هاجسون قرار است پس از اعمال برخی موفقیت های محرک که استون هاوس در ماه گذشته به پایان رسید، پیروز شود. معمولاً پیروزی در برابر هاوس معمولاً خواسته‌ها را برای اخراج هاجسون خاموش می‌کند. و خواسته های شگفت انگیز ممکن است دوباره تلفن را با استفاده از کاهش توسط St James’s Meadow ببینند.

نیوکاسل از استحکام گسترده‌ای در عملکرد شما برخوردار است، با کمک سه نفر از نولان، بارتون، به غیر از کارول در طول ده کار خود. و با این حال، حتی اگر نولان به طور معمول زاغی‌ها را به مدت یک ربع ساعت به صورت زنده رندر می‌داد، معمولاً مرستسایدرها پیش از مدت‌ها بر معاملات تسلط داشتند. همانطور که بسیاری به دست آورد معمولا اکولایزر در سراسر Kuyt 3 یا بیشتر دقیقه زمانی که نابود، به طور معمول قرمزها هستند به نظر می رسد صنعت برنامه.

برخی از آنها به طور کامل در تمرکز شما آسیب دیده اند، حدود نیمی از گروه هاجسون در حال تسلیم شدن در یک نیوکاسل قوی تحت تاثیر قرار گرفتند. در حالی که کویت و نه ذکر جانسون برای مسیر خود ضعیف هستند، تورس روز تعطیل خاصی پیدا کرد. در طول ماجراجویی های اولیه، به نظر می رسید که Meireles باید به طور رضایت بخشی از طریق باخت جرارد پر شود، و با این حال این هافبک بریتانیایی که ممکن است برای سیستم لیورپول حیاتی باشد، عملاً بسیار بسیار واضح شده بود زیرا قرمزها نفوذ مد فیلد را هدر دادند و سپس دیدار کردند.

هاجسون ممکن است امید داشته باشد که تا پایان ماه هجدهم با پیروزی مسکونی مقابل فولام همراه شود، با این حال، محیط ایده‌های خلاقانه‌ای پیدا کرده است، ناگفته نماند که امروزه لیورپول قطعاً می‌خواهد یک پیروزی جداگانه توسط Blommfield Rd کسب کند تا شش تیم برتر خود را بازسازی کند. خرید 2010.

به هر حال، معمولاً دریائی‌ها به محض اینکه پایان‌ها در لیگ شما در آنفیلد در تاریخ 3 اکتبر مشخص شد، پرداخت‌های هاجسون، مربوط به 3-1، غلبه کردند. منتسب به دعواهای امدادی خارج از زمین که عملکرد سریع لیورپول را در تابستان شما تیره کرد. معمولاً قرمزها با کمک آخرین مجموعه صاحبان خانه، نیاز به چرخه زدن دارند تا از سرعت او فرار کنند.

هاجسون می‌خواهد باخت نسبت به نیوکاسل را یک انحراف تلقی کند و اغلب پرداخت‌های شریک شما را به سمت بلکپول خسته می‌کشد، که ثبت‌نام مسکونی‌اش به دلیل اینکه خارج از دفتر کار می‌کند فوق‌العاده نیست. به طور معمول Seasiders نیاز به دست آورد، هدر رفته به ذکر است وسوسه تنها دو ماجراجویی هر یک از هشت به میزبانی Bloomfield Rd. صرف‌نظر از این، لیورپول معمولاً برای اشاره به ماجراجویی‌های 90 ساله خارج از دفتر 2010، تنها به پیروزی نیاز دارد.

برای هدف لیورپول این چیزی است که افراد ممکن است نیاز داشته باشند تا در صورت غلبه بر افراد تمام شده هالووی، با قدرت کامل به آن تبدیل شوند.

بلکپول در طول ده بازی خود در مقابل استوک افراد زیر را پیدا کرد: کینگسون، اردلی، کاتکارت، اوات، کرینی، گراندین، آدام، وان، تیلور-فلچر، کمپبل و البته وارنی. فیلیپس در عوض تلاش کرد.

شروع ده بازی لیورپول در مقابل نیوکاسل شامل رینا، جانسون، کیرگیاکوس، اسکرتل، کونچسی، کویت، میرلس، لوکاس، ماکسی، تورس و نگوگ بود. بابل به ذکر نام Jovanovic به این دلیل که جایگزین.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *